ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Mehmet Serdar GARAN

11 Haziran Kayseri'de doğdu. İlk ve Ortaöğretimini Kayseri'de tamamladı. Müziğe 2007 yılında Belediye Konservatuarında Çocuk Korusunda başladı. ve ilk adımlarını attı.

     

Aynı yıl Türkiye'nin birçok ilinde müzik programlarında sahne aldı. 2010 yılında TRT ANKARA RADYOSU ÇOCUK KOROSUNDA vokal olarak görev alma fırsatı yakaladı bu dönemde ise Ses geliştirme dersleri alarak şan alanında bir başlangıç sağladı. 2012 yılında TRT ANTALYA GENÇLİK KOROSUNDA vokal olarak görev aldı.

 

2013 yılından itibaren Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ve Kültür Turizm Bakanlığı başta olmak üzere birçok profesyonel programda solist olarak görev aldı. 2016 Yılında London Colloge Of Music University (LCM) tarafından yapılan uluslar arası piyano sınavına girerek başarılı olmuş ve sertfika almaya hak kazanmıştır.

   

2018 yılında ABRSM (Yamaha the Associated Board of the Royal Schools of Music)] İngiliz KRALİYET MÜZİK OKULUNUN (Royal Academy of Music, Royal College of Music, Royal Northern College of Music ve Royal Scottish Academy of Music and Drama) ortaklaşa olarak dünyada 100'den fazla ülkede geçerli olan aşamalı müzik sınavını kazanmıştır.

   

GARAN, Piyano ve Şan alanında besteler üretmektedir. Eserleri MSG& MÜZSAN ile telif koruması altına alınmıştır.

Mehmet Serdar GARAN, Türkiye'deki ilk online müzik ders platformunu olan Ozelmuzikdersi.com sitesini kurmuştur. Bu sayede dünyanın her yerine online müzik eğitimini verebilecek eğitmenler ile iş birliği içerisine girmiştir.

     

GARAN, 2017 Yılında kazanmış olduğu Türk Müziği Devlet Konservatuarı/Müzikoloji Bölümünden 2021 yılında mezun olmuştur. Aktif olarak, T.C. KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığında Gönüllü Müzisyen & T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığında] ise Piyano ve Şan eğitmeni olarak görev almaktadır. GARAN, aynı zamanda Müzik öğretmenliğine devam etmekte ve kendisine ait Müzik Akademisinde eğitimler vermektedir.

        ESERLERİ
 • Asrın Notları, 2009
 • Dağlar Ardında, 2014
 • Çocuk Şarkıları 1, 2017
 • Türk Sanat Müziği Derlemeleri (4 şarkı), 2018
 • Türk Halk Müziğinden Derlemeler (2 Şarkı), 2018
 • Fire of Love, (Aşk Ateşi) 2019
 • Düşen Yaprak (Falling Leaf), 2021
 • Hicazkar (Erdal Tuğcular) derleme, 2019
 • Ah Yalan Dünya ,(Halk Ezgisi Üzerine fantezi), 2020
 • Edremitin Gelini , (Halk Ezgisi Üzerine fantezi), 2021
          GÖNÜLLÜ OLDUĞU DERNEK & VAKIF ve STK'lar
 • TEMA
 • BİLİM VE SANAT VAKFI (BİSEV)
 • LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VAKFI (LÖSEV)
 • TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI (TOG)
 • TÜRKİYE EĞİTİM Gönüllüleri Vakfı (TEGV)
 • İNSAN HAK ve HÜRRİYETLERİ VAKFI (İHH)
 • TOHUMLUK VAKFI
 • KIZILAY
 • YEŞİLAY
 • AHBAP
 • MUSİKİ ESERLERİ SAHİPLERİ GRUBU MESLEK BİRLİĞİ (MSG)
 • TÜRKİYE MÜZİSYENLER ve SANATÇILAR BİRLİĞİ (MÜZSAN)
Any review founded
KURS
ÜCRET

2021 / 2022 YILI ÖZEL DERS ÜCRET VE BİLGİLENDİRME

₺ 10 - 20 €

GÖRÜNTÜLE

2021 / 2022 YILI ÖZEL DERS ÜCRET VE BİLGİLENDİRME

₺ 0

GÖRÜNTÜLE

Nota Yazım Programı Dersi

₺ 1000

GÖRÜNTÜLE

Org (Klavye) Dersi

₺ 1600

GÖRÜNTÜLE

Yetenek Sınavına Hazırlık Dersleri

₺ 1600

GÖRÜNTÜLE

Türk Müziği Solfej Ve Nazariyat Dersi

₺ 1600

GÖRÜNTÜLE

Şan – Ses Eğitimi Dersi

₺ 1600

GÖRÜNTÜLE

Piyano Kursu

₺ 1600

GÖRÜNTÜLE

Mail : m.serdargaran@gmail.com

Telefon : +905522381998

Web : https://www.mehmetserdargaran.com/

Konum : Bu Eğitmen Türkiyenin Her Yerine Online Kayseri İçinde İse Yüz Yüze Eğitim Vermektedir.

Bana Mesaj Yaz

   BU SÖZLEŞME ONLİNE ( ÇEVRİMİÇİ) VE YÜZ YÜZE MÜZİK DERSİ TALEP EDENLER İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.

  1. Madde   Bu sayfada paylaşılan üyelik sözleşmesi ve Sitede paylaşılan diğer kurallar OzelMuzikDersi.Com tarafından sunulan hizmetlere ilişkin şart ve koşulları ve Sitenin kullanılmasına ilişkin kuralları düzenlemektedir. Kullanıcının, Siteden yararlanmaya başladığı andan itibaren veya Web Sitesi üzerinden Ders Talebi oluştururken bu Sözleşmeyi onayladığını taahhüt ettiği kabul edilir. Bu sayfada veya farklı sayfalarda paylaşılan kurallar ve şartların sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız lütfen siteyi kullanmayınız.

  ÖDEME SİSTEMİ

  Paket programlarında tüm derslerin toplam ücreti dersler başlamadan önce
  kurumumuza yapılmalıdır. Ödemeler kredi kartı ile ozelmuzikdersi.com sitemizin SHOPİER sanal pos sisteminden veya Banka hesabına yatırılması durumunda dekont
  İnfo@ozelmuzikdersi.com  adresine iletilmelidir.

  1. Madde   OzelMuzikDersi.Com ihtiyaç duyulduğunda sözleşmeyi tek taraflı olarak değiştirme ya da düzenleme hakkına sahiptir. Kullanıcı sözleşmesi değiştiğinde veya güncellendiğinde geçmişte hizmet almış kullanıcılara bilgilendirme yapılmaz.

  İş bu Sözleşme metni içerisinde;

  • OzelMuzikDersi.Com” Mehmet Serdar Garan’nin sahiplendiği eğitim sitesi platformunu,
  •  “Web Sitesi” http:// internet sitesini, OzelMuzikDersi.Com
  •  “Ders Veren” veya “Ders Talep Eden” (Yönetmelik kapsamında Hizmet Alan olarak düşünülmelidir) Web sitesinden yazılı veya sözlü ders talep eden kişileri,
  •  “Üye” veya “Ders Talep Eden” (Yönetmelik kapsamında Hizmet Alıcı olarak düşünülmelidir) E-posta kaydı ve profili için gerekli bilgileri alınarak iş bu Üyelik Sözleşmesi’nin kabul edilmesi koşuluna bağlı olarak ders talep eden ve ders veren kişiyi,
  • “Site Yönetimi” OzelMuzikDersi.Com sitesinin yönetimini, kontrolünü sağlayan MSG ve Yazılım şirketi bünyesinde çalışan site yöneticilerini ve yazılımı,
  • “Ders Talebi” Kullanıcı tarafından, bir veya daha fazla Üye’den özel ders almak amacıyla Web Sitesindeki profillerden veya site yönetimini arayarak sözlü olarak paylaşılan, site yönetimi tarafından uygunluğu kontrol edilip ilgili üyelere iletilen talepleri,
  •  Sitede kullanılan “Veli” ve “Velimiz” kavramları hizmet talep eden kullanıcıları temsil eder. OzelMuzikDersi.Com özel ders talebi sırasında iletişim için hiçbir kullanıcıdan ücret alamaz sadece belirtilen ders ücreti tahsis edilir.
  • “Sözleşme” iş bu Kullanıcı Sözleşmesini,
  • “Yönetmelik” 26 Ağustos 2015 günlü ve 29457 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik’i, ifade eder.
  1. Madde OzelMuzikdersi.com, sözleşme çerçevesinde Hizmet Veren (özel ders veren üye) profilini üyelerin kendilerinin paylaştığı bilgilere göre sitede yayınlayan ve Hizmet Alan (ders talep eden) kullanıcıların taleplerini üyelere ulaştırma hizmeti sağlayan bir ilan platformudur.
  2. Madde   OzelMuzikdersi.com yalnızca bir platformdur, Web Sitesi’nde yer alan hizmetlerin yardım sağlayıcısıdır. Yönetmelik’in 6/4 maddesine göre, OzelMuzikdersi.com aracı hizmet sağlayıcıdır ve hizmet sunduğu elektronik ortamı kullanan gerçek ve tüzel kişiler tarafından sağlanan içeriği kontrol etmek, bu içerik ve içeriğe konu hizmetle ilgili hukuka aykırı bir faaliyetin ya da durumun söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
  3. MaddeOzelMuzikdersi.com ve bağlı bulunduğu MSG şirketi 5580 kanun numaralı ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI KANUNU kapsamında eğitim öğretim faaliyetleri yapan veya eğitim öğretim faaliyetlerine aracılık hizmeti veren bir KURUM değildir. Kanunda belirtilen KURUM tanımlamalarının hiçbirisine girmez. OzelMuzikdersi.com 26 Ağustos 2015 günlü ve 29457 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik kapsamında bir hizmet sağlayıcı bir platformdur.
  4. Madde OzelMuzikDersi.Com ders talep eden kullanıcılardan belirtilen ders ücretinden ayrı hiçbir ürün tahsis etmemektedir. Gelirini hizmet vermek isteyen (ders verenlerden) üyelerinden sağlar. Verdiği hizmete karşılık alınan ücretlere fatura düzenler ve vergisini öder. Gelir Dairesi Başkanlığı 30/07/2013 tarih ve 84098128-120.04-450 sayılı “Öğrencilere özel ders verilmesi karşılığında alınan ücretin serbest meslek kazancı olarak değerlendirileceği hk.”Özelge kapsamında, Üyeler yasal olarak serbest meslek mensubu sayılır ve serbest meslek makbuzu düzenleyip kazanç defteri tutmakla mükelleftir. OzelMuzikDersi.Com üyelerinin verdikleri hizmetlerden dolayı elde ettikleri gelirlerden doğacak kazançlarının vergi beyanlarını takip etmez ve sorumluluk kabul etmez.
  5. Madde   Öğrenci,veli ders talep ederken , Web Sitesi’ne beyan edilen isim, adres, telefon, e-posta, gibi her türlü bilgi, güncel, doğru ve eksiksiz olmalıdır. OzelMuzikDersi.Com, söz konusu bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini kontrol etmekle yükümlü değildir. Söz konusu bilgilerin yanlış veya eksik olması nedeniyle Üyelerin veya 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumluluk ilgili Üye’ye aittir.
  6. Madde   OzelMuzikDersi.Com, Ders Taleplerini kendi denetiminden geçirdikten sonra, uygun görmesi halinde ders veren üyeye iletir. Ancak Ders Talebi’nin içeriğine ilişkin tüm sorumluluk Ders Talep Eden’e aittir.
  7. Madde Ders talep eden, anlaştığı üye ile kendi anlaştığı şartlar altında çalışır. Hizmet alımı esnasında doğabilecek güvenlik vb. sorunlardan site yönetimi sorumlu değildir. Ders talep eden kendi güvenliğini kendisi sağlamakla yükümlüdür. OzelMuzikDersi.Com referanslı üyeler dahil hiçbir üyeye kefil olmaz ve sorumluluk kabul etmez.
  8. Madde   Yönetmelik Madde 5/4 gereği, OzelMuzikDersi.Com üzerinden özel ders hizmeti alan üye şu bilgileri eksiksiz olarak bulundurmak zorundadır: (i) Adı ve soyadı. (ii) İkametgâhının bulunduğu il. (iii) Merkez adresi (yüz yüze ders alacak ise) ve onaylanmış telefon numarasının aracı hizmet sağlayıcıda bulunduğuna ilişkin bilgi.

   

  1. Madde   Hizmet Veren üyeler ile ilgili şartlar ve Hizmet Veren’in yükümlülükleri profil oluşturma öncesinde onaylanması gereken Üyelik (Ders Veren) Sözleşmesi’nde detaylı bir şekilde belirtilmektedir. Hizmet sonucunda vermesi gereken evrak, fatura, fiş dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın kanuni mevzuat dahilinde sair tüm evrakı da hizmetin ifası ile birlikte Hizmet Alan’a (kullanıcıya) iletmek Hizmet Veren’in sorumluluğundadır. OzelMuzikDersi.Com’un söz konusu belgelerin teminine ilişkin olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  2. Madde   24 Aralık 2015 tarihli ve 29572 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği’ne (Sıra No: 464) göre Aracı Hizmet Sağlayıcı olan OzelMuzikDersi.Com; 01.07.2016 tarihinden itibaren takvim yılının birer aylık süreleri içerisinde gerçekleşen işlemlere ilişkin olarak; (i) Aracılık hizmetinin sağlandığı internet adres veya adreslerini, (ii) Aracılık hizmeti verilen gerçek ya da tüzel kişilere ait ad soyad/unvan, TCKN/VKN bilgileri ile işyeri adres bilgilerini, (iii) Aracılık hizmeti verilenler adına gerçekleştirilen mal ve hizmet satış/kiralama işlemlerine ilişkin her bir tahsilat tutarı ve tarihini, Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın BTRANS sistemi aracılığıyla elektronik ortamda iletmekle mükelleftir.
  3. Madde   Hizmet Alanlar, hizmet veren üye ile aralarında anlaştıkları ücreti OzelMuzikDersi.Com kontrolü dışında Hizmet Veren’e doğrudan veya başka bir yolla asla ödeyemez. Site olarak hizmet verenin ve OzelMuzikDersi.Com’un belirlediği hizmet bedeli ders talebi sırasında belirli ödeme araçları ile site yönetimine aktarılır. Ardından Ders Veren ile iletişime geçilir.
  4. Madde   OzelMuzikDersi.Com’un Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki sözlü anlaşma için site yönetimi olarak garanti etmez ve edemez. Hizmet Alanlar Hizmet Veren hakkında gerekli araştırmayı kendileri yapmalıdırlar. Web Sitesi aracılığı ile Hizmet Verenler’den alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk Hizmet Verenlere aittir. OzelMuzikDersi.Com’un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.
  5. Madde   OzelMuzikDersi.Com, Hizmet Veren'i veya hizmetlerini eğer referanslı üye değilse tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez.
  6. Madde  Hizmet Alan (ders talep eden) bilgileri OzelMuzikDersi.Com tarafından ilgili Hizmet Veren ile hizmetin sağlanması adına paylaşılmaktadır. Talebin paylaşılması özel ders hizmetinin gerçekleşmesi anlamına gelmez. Hizmet alan eğer formda belirtmemişse ilgili talebini farklı hizmet sağlayıcılar ile paylaşılmasına izin vermiş olur. Hizmet veren üyelerin bilgileri kendileri profillerinde belirtmediler ise hizmet talep edenlerle paylaşılmaz. Söz konusu bilgilerin Hizmet Veren tarafından ayrıca Hizmet Alan’ın onayı alınmadığı hallerde reklam, pazarlama, kişisel vb. herhangi bir durum veya amaç için kullanılması, üçüncü kişilerle paylaşılması veya devri veya Hizmet Alan ile Hizmet Veren(ler) arasında ortaya çıkabilecek sorunlardan veya oluşabilecek zarardan kesinlikle sorumlu değildir.
  7. MaddeOzelMuzikDersi.Com hizmetlerin bazılarını veya tamamını ücretli veya ücretsiz yapma hakkını saklı tutar. Bazı hizmetlerin ücretlendirme ve komisyon politikası satın alınan veya sunulan hizmetlerin sayısı, yoğunluğu veya niceliğine göre zaman zaman değişiklik gösterebilir.
  8. MaddeOzelMuzikDersi.Com, dilerse Kullanıcıların e-posta adresini, cep telefon numarasını ve diğer bilgileri doğrulamak amacıyla SMS, e-posta veya diğer teknik araçlar kullanabilir.
  9. MaddeOzelMuzikDersi.Com ders alanın işbu Sözleşmeyi ihlal ettiğinin tespit edilmesi halinde ya da durumun gerektirdiği ölçüde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın Web Sitesi’ni kullanmaktan ve Üyelik haklarına erişimden men edebilir, Üyeliği askıya alabilir, geçici olarak kullanımı durdurabilir. Üyelik ücreti iadesi bu tarz durumlarda site yönetimi inisiyatifindedir.
  10. MaddeKullanıcılar (ders alan , ders veren) birbiriyle ya da OzelMuzikDersi.Com çalışanları ile iletişim kurarken, ırkçı, herhangi bir grup veya kişiye karşı nefret söylemi, kişilik haklarına aykırı, hakaret içeren, taciz eden veya tacizi savunan, illegal faaliyetleri öven, haksız rekabet oluşturan, tehdit edici, müstehcen, lekeleyici ve iftiracı nitelikte içerikler kullanamaz. Aksi bir durum Kullanıcının haklarının sona erdirilmesi ve gerektiğinde durumun resmi makamlara bildirilmesini gerektirebilir.
  11. MaddeOzelMuzikDersi.Com Sitenin hatasız, kesintisiz ve güvenli olacağını ya da Sitenin ya da üzerindeki herhangi bir içerik, arama veya bağlantının kullanımının belirli sonuçlar sağlayacağını taahhüt etmez.
  12. MaddeOzelMuzikDersi.Com, Web Sitesi içeriğinde yer alan bütün alan adı, logo, grafik, ses, ikon, tasarım, metin, imge, html kodu, diğer kodlar, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Kullanıcının kendi resmi ve portföyü hariç olmak üzere, bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlaması yasaktır.
  13. MaddeWeb sitesinin tasarım ve yazılımı ile alakalı bütün haklar OzelMuzikDersi.Com’ a ittir. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması veya kullanılması, kullanılan yazılımların ve teknolojilerin tersine mühendislik işlemlerine tâbi tutulması kesinlikle yasaktır.
  14. Maddeİşbu Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Taraflar, işbu Sözleşme’nin tatbik ve tefsirinden doğacak her türlü uyuşmazlıkları önce kendi aralarında sulhen halletmeye gayret ederler. Sulhen halledilemeyen uyuşmazlıkların çözümü için Mahkeme ve İcra Müdürlükleri’nin münhasıran yetkili olduğunu kabul ve beyan ederler.

  25.Madde Bu Sözleşme Web Sitesi kullanılmaya devam edildiği, Kullanıcılara ve Üyelere Ozelmuzikdersi.com tarafından yeni bir sözleşme sunulmadığı sürece yürürlükte kalacaktır. Sözleşmeyi kabul etmeyen üyeler ve kullanıcılar sitedeki verilerini İnfo@ozelmuzikdersi.com adresine mail atarak silebilirler. Sitede verileri bulunmayan üyelerin site ile arasındaki bağlayıcılığı sonlanmış olur. Eski anlaştığı kullanıcılar için sözleşme şartları aynen geçerlidir. Kullanıcılar siteyi kullanarak sözleşme ile bir veya birkaç seferliğine muhatap olmuş sayılırlar. Farklı bir talepte bulunmayarak sözleşme ile ilgili şartlardan muaf olurlar. Kullanıcıların geçmiş talepleri sözleşme kapsamındadır, sonradan feshedilemez.

   

  Online Eğitim İçin Sözleşme

  • Özel ders paketlerinde dersler en az 45 Dakikadan oluşmaktadır.
  • Dersler Zoom, Skype, Microsoft Teams, Messenger Rooms, GoToMeeting, Hangouts Meet. Online platformdan online olarak yapılar.
  • Özel ders paketlerinde, ders yapılacak günler ve saatler eğitime başlamadan en geç 1 hafta önce öğrenci ve eğitmen tarafından belirlenir.
  • Paket programlarında tüm derslerin toplam ücreti dersler başlamadan önce
   kurumumuza yapılmalıdır. Ödemeler kredi kartı ile ozelmuzikdersi.com sitemizin SHOPİER sanal pos sisteminden veya Banka hesabına yatırılması durumunda dekont iletisim@ozelmuzikdersi.com adresine iletilmelidir.
  • Özel ders paket programlarında öğrencinin yapmadığı/katılmadığı/iptal ettiği derslerin iadesi yoktur. Öğrencinin mücbir yasal mazeretleri olması ve resmi olarak belgelendirmesi durumunda yapılan dersler 1 saatlik birim fiyat ücreti olan dersin ücreti üzerinden hesaplanır.
  • Alınan paketin bitiminde tekrar bir paket alınması durumunda tercih edilen paketin ücreti ödenir, daha önce alınan paket bir üst pakete tamamlanmaz. (Örn; 4 Saatlik Ders 1 Ay Geçerlidir. 1 Ay İçinde Kullanılmalıdır.) Aksi takdirde ders paketi 1 aylık süreci geçerse ders hakkınızı kaybedersiniz.
  • Ders gün ve saatleri konusundaki tüm ayarlamalar ve değişiklikler, eğitmen ile yapılmalıdır, aksi halde doğabilecek sorunlardan Com sorumlu değildir. Zorunlu durumlarda öğretmen değişikliği yapılabilir.
  • Ders Alan tarafından Gerekli durumlarda ders iptalleri en geç 24 saat öncesinden Eğitmene bildirilmelidir. Daha geç yapılan iptallerde planlanmış fakat öğrencinin katılmadığı dersler yapılmış kabul edilir ve ders paketinden düşüm yapılır.
  • Üniversite, Lise Hazırlık özel ders paketleri üniversite kayıt danışmanlık hizmetlerini kapsamaz.